Facebook Akvaryum Oyunları

Facebook Akvaryum Oyun Oyna

Birbirinden güzel balıkların gizli dünyasına girmeye hazır mısın? Akvaryum balıklarını besle, balıklarla oyna ve her geçen gün büyümelerine tanıklık et! Farklı deniz bitkileri ve çok güzel dekorasyonlarla rüyandaki gizli akvaryumu oluştur ve bu tropik akvaryum sualtı cennetini arkadaşlarınla paylaş.

Sizlere oyunun daha kolay geçmesi için bazı taktikler…

Akvaryum kirletme:D Harfi
Akvaryum Temizlendi Yazısı Devamını Oku

Facebook FishVille Oyunu

Facebook FishVille Oyunu

Fishvillede Farmville ile aynı firmanın oyunu olup facebook üzerinden oynanmaktadır. Farmville ile hemen hemen aynı mantıkla çalışan oyunda sadece tarla mahsülleri, hayvan ve ağaçlar yerine balık türleri yetiştirilmektedir. 30 Balık kapasiteli bir akvaryumla başlanan oyuna, level atladıkça akvaryum sayı ve kapasitelerini arttırarak daha fazla balık besleme olanağı sağlanmaktadır.

FishVille Oyunu

Fishville’de en fazla kazandıran balık cinsleri hangileri ?
Bunların en karlıları ise coins/time yani para/zaman denklemi için en büyük sonucu veren balıklar olarak gözükmekte. Bu balık cinslerine örnek vermek gerekirse; Shy Hamlet – Scooter Blenny ve Percula Clownfish iyi seçenekler olarak öne çıkıyor.

Fishville’de coins para kazanma…
Fishville içerisinde para kazanmanın bir kaç yolu var.
*Balıkların adult fish ( yetişkin balık ) olmalarını bekleyip, en yüksek fiyattan bu balıkları satmak.
*Diğer para kazanma yolu komşularınızın akvaryumları ile ilgilenip, onları temizleyerek her temizlenen alan için +5 coins toplamak.

FishVille’de nasıl Neighbors (komşu) bulurum ?
*Arkadaşlarınızı FishVille uygulamasına invite (davet) etmek ve sizin komşunuz olmasını istemek
*Facebooktaki FishVille gruplarına katılarak, bu gruplardaki üyelerin; “ADD ME“ yani “Ekle Beni“ çağrısı yapan kullanıcılarına arkadaşlık isteği göndermek

Facebook Fishville Nasıl Oynanır?

FishVille Nedir? FishVille Nasıl Oynanır? FishVille Hileleri

Oyundaki amacımızı, balıklarımızı mutlu mesut bir şekilde üretip satarak para kazanmak. Balıklarınız Belirli Aralıklarla büyüyor ve satıyorsunuz.Sattığınız anda Exp ve para kazanıyorsunuz. Bu yolda harcayacağınız sadece emek ve para değil. Aynı zamanda ilgi de lazım. Bu şekilde çok güzel görünümlü bir akvaryuma sahip olabilirsiniz.

Açıklamalar:

1-) Give Fish Love! : Oyuna ilk girdiğinizde size oyuna girdiğiniz için verilen altındır.Buna tıkladığınız taktirde altınınız çoğalır.
2-) Tank Sale! : Yeni başlayanlar için veya sadece 1 tank’ı olanlar için bir uyarıdır.Ona tıkladığınız taktirde altın karşılığı size tank verir ve daha çok balık beslemenizi sağlar.
3-) Send Gift : Arkadaş listene ekli birisine hediye göndermek için kullanılır ve günde bir defa arkadaşlarınıza hediye gönderebilirsiniz.
4-) Aztec İtems : Altın karşılığı alabileceğiniz, tankınıza koyabileceğiniz yeni çıkan bir itemdir(süs, eşya).
5-) Ask For Medicine! : Bu hap görünümlü olan kapsül balıkların ölmeden önceki son hali için yani resimde görünen turuncu renkli gifler için kullanılır. ve balıklarınızı ölümden kurtarır.
6-) Add Neighbors! : Arkadaş eklemenize yarayan bir seçenektir.Tıkladığınızda arkadaşlarınızı görebilir onları ekleyebilirsiniz.

Fisville oyununda dikkat etmeniz gereken şey balıklarınızın ölmemesi. Bunun için bir strateji geliştirebilirsiniz. İlk seviyelerde “FAST” yazılı balıkları alarak hızlı bir şekilde balıkları büyütebilir ve satabilirsiniz. Bu şekilde para kazanmanız hızlanacaktır. Para kazandıkça yeni balıklar ve havuzunuzu süsleyebilir ve büyütebilirsiniz.

Fishville oynarken maalesef farmville kadar zengin bir hile çeşidi yok. Bu yüzden belli bir süre sıkılmanız olasıdır. Fakat yine de size hile olarak tabir etmesekte, oyundan kaynaklanan küçük bir açıktan nasıl yararlanabileceğinizi anlatalım. Firefoxta olan bu açık sayesinde, akvaryumun taban kısmına tıklayarak +10’ar şeklinde altınları çıkarmanız mümkün oluyor.

Balık yutma oyunu


Küçük balıkları yutarak balığı büyütün büyüdükçe yeni balıklar yutabileceksiniz.

Tüm köpek maması fırsatları için tıklayın !

Cinsiyet Ayrımı

  • No items

Canlı Doğuranlar

  • No items

Çok Sorulanlar

  • No items