Yunus Çiklitler

Yunus ciklet yetiştirmeye yeni başlayacaklar için yavru alıp büyütmeleri,tecrübeli insanlar içinde üreme dönemindeki yetişkin dişi ve erkeklerden oluşan güzel bir koloni kurabilirler.Tek olarak beslenmesi en idealdir üreme için,ama ev tanklarında genellikle çeşit arandığı için sarı prenses ile sorunsuz bir tank kurabilirsiniz.

About uzman akvarist
AkvaryumCenneti.COM Admini

7 Comments on Yunus Çiklitler

  1. BENİM BALIKLARI AĞZINDAN KUSTURDUM AMA ANNEYİDE YANINA KOYMUŞTUM GERİ TOPLAMIŞ VE YAVRULUKTAN ATLAMIŞ ANNEYİ TEKRAR KUSTURDUM AMA YAVRULAR ÇIKMADI NEDEN OLABİLİR.ACİLEN BİLGİ VERİRSENİZSEVİNİRİM……???

  2. arkadaşım bende emin değilim ama mümkün olduğunca sen kusturma çünkü anne ağzında devamlı onları yer değiştiriyor.. istersen bir aleti var ondan havalandıran ve devamlı sürkilasyon yapan onlardan al veya.. ama mmkünse ağızda kalsın zaten 15-20 gün sonra kendisi yumurta çatlayınca bırakıyor..

  3. arkadaşlar, akvaryum balıklarından ciklet nasıl çiftleşir

  4. arkadaşlar yunus balıgından 2 kez yavru alabildim ancak simdi yavruyu kusturmaya yakın bütün yumurtaları atıyor.yavru alabilmek için 14 güne kadar düştüm ama nafile bildiginiz başka bir yöntem var mıdır

  5. eğer düzenli su değişimi yapmıyorsan yumurtaları atıyor olabilir

  6. yunusların güzel deil

  7. 😀

Leave a comment

Your email address will not be published.


*