Facebook Fishville Nasıl Oynanır?

FishVille Nedir? FishVille Nasıl Oynanır? FishVille Hileleri

Oyundaki amacımızı, balıklarımızı mutlu mesut bir şekilde üretip satarak para kazanmak. Balıklarınız Belirli Aralıklarla büyüyor ve satıyorsunuz.Sattığınız anda Exp ve para kazanıyorsunuz. Bu yolda harcayacağınız sadece emek ve para değil. Aynı zamanda ilgi de lazım. Bu şekilde çok güzel görünümlü bir akvaryuma sahip olabilirsiniz.

Açıklamalar:

1-) Give Fish Love! : Oyuna ilk girdiğinizde size oyuna girdiğiniz için verilen altındır.Buna tıkladığınız taktirde altınınız çoğalır.
2-) Tank Sale! : Yeni başlayanlar için veya sadece 1 tank’ı olanlar için bir uyarıdır.Ona tıkladığınız taktirde altın karşılığı size tank verir ve daha çok balık beslemenizi sağlar.
3-) Send Gift : Arkadaş listene ekli birisine hediye göndermek için kullanılır ve günde bir defa arkadaşlarınıza hediye gönderebilirsiniz.
4-) Aztec İtems : Altın karşılığı alabileceğiniz, tankınıza koyabileceğiniz yeni çıkan bir itemdir(süs, eşya).
5-) Ask For Medicine! : Bu hap görünümlü olan kapsül balıkların ölmeden önceki son hali için yani resimde görünen turuncu renkli gifler için kullanılır. ve balıklarınızı ölümden kurtarır.
6-) Add Neighbors! : Arkadaş eklemenize yarayan bir seçenektir.Tıkladığınızda arkadaşlarınızı görebilir onları ekleyebilirsiniz.

Fisville oyununda dikkat etmeniz gereken şey balıklarınızın ölmemesi. Bunun için bir strateji geliştirebilirsiniz. İlk seviyelerde “FAST” yazılı balıkları alarak hızlı bir şekilde balıkları büyütebilir ve satabilirsiniz. Bu şekilde para kazanmanız hızlanacaktır. Para kazandıkça yeni balıklar ve havuzunuzu süsleyebilir ve büyütebilirsiniz.

Fishville oynarken maalesef farmville kadar zengin bir hile çeşidi yok. Bu yüzden belli bir süre sıkılmanız olasıdır. Fakat yine de size hile olarak tabir etmesekte, oyundan kaynaklanan küçük bir açıktan nasıl yararlanabileceğinizi anlatalım. Firefoxta olan bu açık sayesinde, akvaryumun taban kısmına tıklayarak +10’ar şeklinde altınları çıkarmanız mümkün oluyor.

About uzman akvarist
AkvaryumCenneti.COM Admini

Leave a comment

Your email address will not be published.


*